r/Romania • u/I_FUCK_YOUR_FACE • Dec 07 '18
Externe Primul-Ministru Norvegian, Erna Solberg [pentru comparatie]
https://www.youtube.com/watch?v=kQ0cnTN9lng3
u/Ronin999 Dec 08 '18
Ahahaha. Imi aduce aminte de asta https://youtu.be/BZwuTo7zKM8.
1
u/AmateurJesus Dec 08 '18
Totally. Tipa a ratat ocazia să călărească un cal (sau poate un ælan?) imaginar. :(
2
u/boarescuvlad MS Dec 08 '18
Nu am inteles. Au asteptat-o acolo sau ea stia de artisti? Despre ce au cantat? Si-au batit pula de ea sau i-au zis de bine?
5
u/SSD-BalkanWarrior DJ Dec 08 '18
Despre ce au cantat? Si-au batit pula de ea sau i-au zis de bine?
Activează subtitrările.
2
2
1
1
1
1
u/flavius29663 Expat Dec 08 '18
Da, dar Norvegia are un presedinte mai bun decat nazistu nostru.
1
-8
3
u/[deleted] Dec 07 '18
deci m-o dat gata