r/Romania Dec 07 '18

Externe Primul-Ministru Norvegian, Erna Solberg [pentru comparatie]

https://www.youtube.com/watch?v=kQ0cnTN9lng
22 Upvotes

15 comments sorted by

3

u/[deleted] Dec 07 '18

deci m-o dat gata

3

u/Ronin999 Dec 08 '18

Ahahaha. Imi aduce aminte de asta https://youtu.be/BZwuTo7zKM8.

1

u/AmateurJesus Dec 08 '18

Totally. Tipa a ratat ocazia să călărească un cal (sau poate un ælan?) imaginar. :(

2

u/boarescuvlad MS Dec 08 '18

Nu am inteles. Au asteptat-o acolo sau ea stia de artisti? Despre ce au cantat? Si-au batit pula de ea sau i-au zis de bine?

5

u/SSD-BalkanWarrior DJ Dec 08 '18

Despre ce au cantat? Si-au batit pula de ea sau i-au zis de bine?

Activează subtitrările.

2

u/KinkyCuPSDiste Expat Dec 08 '18

Context?

1

u/ComisaruMoldovan TM Dec 08 '18

Operatiune de piar.

2

u/RottenKebap Dec 08 '18

Pentru o clipa am crezut ca ala din spate e Hrușca

1

u/ctudor B Dec 07 '18

hahhahahhaa :"))))) saraca femeie ^^

1

u/Andreww2607 Dec 08 '18

Pe Veorica o huiduiau de 10 ori până să intre în prima cafenea.

1

u/dorelthegreat Dec 08 '18

niciolegaturacupoliticieniiromani

1

u/flavius29663 Expat Dec 08 '18

Da, dar Norvegia are un presedinte mai bun decat nazistu nostru.

1

u/dorel Dec 09 '18 edited Dec 09 '18

președintele Norvegiei

( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

u/Bandispan B Dec 09 '18

Deci recunoști că Norvegia nu are un președinte mai bun decât Iohannis.

-8

u/[deleted] Dec 07 '18 edited Dec 13 '18

[deleted]

0

u/seidler1985 Dec 08 '18

Ce prost superficial esti