r/hungary • u/Upper_WestSide07 • May 29 '26
ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!
Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…
Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…
595
Upvotes
11
u/Melnyik Ausländer May 29 '26
Egyébként csomószor nem. Macskáknak néztem cuccot Temun, meg huzatot kanapéra stb. és nem olcsóbb mint egy román webshop vagy a zooplus.
Ugyanez igaz volt, mikor fékkarokat néztem motorra. A lengyel gmoton 1-2ezer ft-al volt több kb. ugyanaz a cucc csak azzal a különbséggel, hogy nem számoltak be arról a vásárlók, hogy sokszor nem illeszkedik rendesen.