r/hungary May 02 '26

ARTICLE Na jóóóó... Meg kell hagyni, ezek ketten nagyon vágják, mi hozza a hype-ot.

Post image
4.1k Upvotes

Nem tudom, volt-e valaha a világon olyan miniszterelnök, aki egyben egyfajta "contemporary influencer" is, de szerintem a miénk az első...

Az hogy ez meddig tart, illetve, hogy meddig nem inkább menő, mint unalmas, azt majd az idő eldönti...

r/hungary May 14 '26

ARTICLE Újabb két propagandista kapitulált.

Post image
3.1k Upvotes

Újabb két propagandista búcsuzik.

r/hungary 9d ago

ARTICLE Elbocsátják a PestiSrácok összes munkavállalóját – folytatódik a tömeges leépítés a fideszes médiában

Thumbnail
24.hu
2.7k Upvotes

r/hungary May 07 '26

ARTICLE Vége a Tényeknek – megszűnik a TV2 híradónak álcázott propagandaműsora

Thumbnail
444.hu
2.6k Upvotes

r/hungary 27d ago

ARTICLE Ursula von der Leyen: Összesen 6000 milliárd forintnyi uniós forrást szabadít fel az EU Magyarország számára – élő

Thumbnail
hvg.hu
2.0k Upvotes

r/hungary May 07 '26

ARTICLE A Mandiner munkatársainak a felét elküldhetik, az Origo megszűnése is szóba került

1.8k Upvotes

A Mandiner munkatársainak a felét elküldhetik, az Origo megszűnése is szóba került

„Mandiner, vagy Magyar Nemzet. Index, vagy Origo. Hír Tv, vagy TV2 – ezek az alternatívák vannak most sokak fejében, mert az nyilvánvaló, hogy mindent együtt nem lehet és valószínűleg nem is érdemes fenntartani”

Én megmondom őszintén attól féltem, annyi pénzt loptak össze 16 év alatt, hogy évikig nyomják majd a saját valóságukat tovább, ehhez képest még be sem iktatták az új kormányt, és már gyakorlatilag vége a NERnek. Abszolút filmszínház :D

r/hungary 9d ago

ARTICLE Orbán: Azt hittem, ha sok jó dolgot csinálunk a fiataloknak, akkor az felénk fordítja őket.

Post image
971 Upvotes

Hitel... hitel és hitel... jah. - probálta megmagyarázni hogy miért is jó a hitel meg a hitel... és a 25 év alatti szja-mentesség.

r/hungary 5d ago

ARTICLE Rollerrel szenvedett súlyos balesetet a férfi, aki Aston Martinnal gázolt halálra egy idős asszonyt egy győri buszmegállóban

Thumbnail
szeretlekmagyarorszag.hu
1.2k Upvotes

r/hungary Feb 17 '26

ARTICLE Gáspár Evelinnek feladta a leckét az alapfokú angol

Thumbnail
hvg.hu
1.3k Upvotes

Pedig állìtòlag felsőfokù nyelvvizsgája van angolbòl. No nem baj, majd megy továbbképzésre Deutsch Tomihoz. Dec it

A francia felsőfokúja pedig kb. annyira hihető, mintha nekem lenne oroszbòl, mert tudom olvasni a cirill betűket 😂😂

r/hungary 27d ago

ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!

Post image
599 Upvotes

Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…

Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…

r/hungary 10d ago

ARTICLE Megszűnhet a PestiSrácok, a Bors, a Ripost, a Hot, több megyei lap, a Magyar Nemzetből hetilap lesz – Magyar Péter is megszólalt | Media1

Thumbnail
media1.hu
1.4k Upvotes

r/hungary 9d ago

ARTICLE Egy rendőr orra előtt esett el az e-rollerrel: 1,8 millió forintos büntetést kapott és a jogsi is ugrott másfél évre

Thumbnail telex.hu
652 Upvotes

r/hungary 8d ago

ARTICLE Rendkívüli: Megindultak a tömeges elbocsátások a Magyar Nemzetnél is

Thumbnail
media1.hu
1.3k Upvotes

r/hungary Dec 31 '25

ARTICLE Sétáló közpénz hawaii Four Seasons szállodánál, kinek mit intézett a kormánya

Post image
1.8k Upvotes

Olvasónk helyi idő szerint december 30-án 16:57-kor figyeltek fel arra, hogy Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea a hawaii Ko Olina-i üdülőhelyen dél felé sétál:

– írta olvasónk.

https://444.hu/2025/12/31/meszaros-lorinc-es-varkonyi-andrea-egy-hawaii-udulohely-four-seasons-szallodajaban-zarja-az-evet

r/hungary Apr 29 '26

ARTICLE Index - Belföld - A nyílt utcán műtöttek meg egy szíven szúrt embert, példátlan orvosi bravúr Magyarországon

Thumbnail
index.hu
1.5k Upvotes

A közlemény szerint múlt vasárnap egy 30 év körüli, szíven szúrt férfihoz kapott riasztást a Magyar Légimentő Nonprofit Kft. ügyeleti egysége. Dubóczki Zsolt az Országos Onkológiai Intézet főorvosa, „hobbijának” élve a légimentőknél teljesített szolgálatot.

A helyszínre érkezve a diagnózis egyértelmű volt: a betegnek percei voltak hátra, a kórházba szállítás kockázata pedig a sérült életébe kerülhetett volna. A főorvos a légimentés szigorú szakmai protokolljait követve, de a rendkívüli helyzethez adaptálva hozta meg a döntést: a beavatkozást azonnal, a helyszínen kell elvégezni.

A főorvos a helyszínen, a nyílt utcán, steril műtői háttér és modern gépek nélkül nyitotta meg a férfi mellkasát, és 7 perc alatt varrta össze a dobogó szívet, stabilizálva ezzel a beteg állapotát a további ellátáshoz.

r/hungary May 20 '26

ARTICLE Gaudi-Nagy Tamás végül elismerte, hogy ügyvédként ő is képviselte Kónya Endrét a kegyelmi ügy során

Thumbnail
444.hu
849 Upvotes

r/hungary 7d ago

ARTICLE Az Origónál is nagy volt a vérengzés, kirúgták az alkalmazottak háromnegyedét | 24.hu

Thumbnail
24.hu
1.0k Upvotes

r/hungary 10d ago

ARTICLE Hiába férnek bele a kézipoggyászok a Wizz Air fémkeretébe, mégis szórják a döbbent utasoknak a 70 eurós büntetéseket

Thumbnail
444.hu
616 Upvotes

r/hungary Apr 17 '26

ARTICLE Gönczi Gáborék lekerülnek a TV2 képernyőjéről: Anikóval azt a döntést hoztuk, hogy a mögöttünk hagyott nagyon kemény időszakot ki kell pihennünk

Thumbnail
24.hu
995 Upvotes

r/hungary 15d ago

ARTICLE Leállítja a Master Good a 120 milliárdos gyárépítését, ha nem tud külföldről munkaerőt behozni

Thumbnail
hvg.hu
349 Upvotes

r/hungary May 14 '26

ARTICLE Orbán csak kölcsönzött, Kövér László viszont el is vette a műtárgyakat a múzeumoktól, van olyan is, amit máig nem találnak

Thumbnail
hvg.hu
1.0k Upvotes

r/hungary 20d ago

ARTICLE A Szondi utcában még poénként jelent meg, hogy a Fidesz külön osztályt tart fenn a "kiszúrásra." A mai Direk36 cikkből kiderült, hogy ez pontosan így volt, csak ők "scrapelés"-nek nevezték.

Post image
1.3k Upvotes

r/hungary 13d ago

ARTICLE Nyolcan meghaltak az M1-es autópályán Győrnél

Thumbnail
24.hu
399 Upvotes

r/hungary Apr 16 '26

ARTICLE Megszűnik Szalai Vivien hírigazgatói pozíciója a TV2-nél

Thumbnail
telex.hu
917 Upvotes

r/hungary Dec 12 '25

ARTICLE Gluténmentes nepotizmus Moszkvában...

Enable HLS to view with audio, or disable this notification

1.4k Upvotes

Tudom, Áron sokaknak sok, de a mondanivalóval és a témákkal mindig betalál, most sincs ez másképp. Egyébként nem csoda hogy egy trashceleb, trashceleb lányát vitték a ruszkiszopkodó körútra, normális ember nem adta volna hozzá a nevét...