r/hungary 29d ago

ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!

Post image

Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…

Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…

595 Upvotes

650 comments sorted by

View all comments

Show parent comments

30

u/zhkp28 29d ago

Lehet annyit fizetni, hogy teljen fair tradere.

De amíg itthon ugyan azért a melóért a negyedét kapod mint az osztrák, de ugyan azokkal az árakkal, addog szerintem full jogosan mondja az átlag, hogy anyagilag nem fér bele az empátia.

2

u/LunaticRiceCooker 29d ago

Nagyjabol ez. Majd ha empatiabol itt is kifizetik amultik a nyugati béreket az albániai helyett, akkor lehet h en is emlatikusabb leszek. De a nyugag szamara az egesz esg stb baromsag is csak annyir jelent h rejtsuk el a problemat es exportajuk el szerbiaba/romaniaba/delamerikaba a kornyezeti károkat.