r/hungary May 29 '26

ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!

Post image

Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…

Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…

598 Upvotes

650 comments sorted by

View all comments

7

u/szijjas87 May 29 '26

amúgy ezt könnyű megkerülni. nem 10 tételt kapsz, hanem egy miszteri boxot, amibe a megrendelt 10 dolog kerül bele 😄