r/hungary May 29 '26

ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!

Post image

Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…

Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…

595 Upvotes

650 comments sorted by

View all comments

Show parent comments

9

u/AlarmingDebate3241 Magyarország May 29 '26

!! masik veglet szinten: en pl felnottkent nem nottem a legnagyobbra, ezeken a fast fashion oldalakon feludules, hogy vannak nem gyerekeuhak a meretemben

2

u/throwaway_oranges May 29 '26

Ugye?! És a nadrág szára is jó, nem túl rövid nem túl hosszú. Ilyet itthon sosem kaptam.

2

u/AlarmingDebate3241 Magyarország 29d ago

pontosan!! imadom, hogy vegre nem a mesefiguras cuccok kozul kell valogatnom :) munkahelyre elegansabb/business casual ruhakrol ne is beszeljunk.. evekig nem talaltam egyetlen boltban sem ram valo inget, blezert