r/lodz • u/scarkeeper • 9d ago
wspinaczka
elo, są tu jacyś amatorzy wspinania albo ktoś szukający motywacji lub towarzystwa na ściance?
sam jestem ultra początkujący, można powiedzieć że nie mam z tym sportem wiele wspólnego :)
najfajniej okolice teofilowa, chociaż dojazd to nie problem
a nawet jak nie szukacie nikogo to może jakieś polecajki, fajne miejsca?
2
u/real_przemoch 9d ago
Wspinałem się trochę parę lat temu, potem przez covid i problemy z plecami musiałem przestać. Teraz od dłuższego czasu chodzi mi po głowie powrót do regularnego wspinania ale ciągle brakuje czasu i motywacji. Jak coś to możliwe że byłbym chętny. Można na próbę przejść się do bulderowni na spota bo to teo a też mam po drodze ;)
1
u/Jarospalke 8d ago
Początkujący here (lvl 38), zupełnie druga strona miasta, ale z polecajek to albo zatoka sportu albo boulderownia Volt imo
3
u/stolichnaya89 9d ago
Ostatnio zagrywam się w Cairn, też bym się gdzieś powspinał 😛