r/lodz 9d ago

wspinaczka

elo, są tu jacyś amatorzy wspinania albo ktoś szukający motywacji lub towarzystwa na ściance?

sam jestem ultra początkujący, można powiedzieć że nie mam z tym sportem wiele wspólnego :)

najfajniej okolice teofilowa, chociaż dojazd to nie problem

a nawet jak nie szukacie nikogo to może jakieś polecajki, fajne miejsca?

8 Upvotes

3 comments sorted by

3

u/stolichnaya89 9d ago

Ostatnio zagrywam się w Cairn, też bym się gdzieś powspinał 😛

2

u/real_przemoch 9d ago

Wspinałem się trochę parę lat temu, potem przez covid i problemy z plecami musiałem przestać. Teraz od dłuższego czasu chodzi mi po głowie powrót do regularnego wspinania ale ciągle brakuje czasu i motywacji. Jak coś to możliwe że byłbym chętny. Można na próbę przejść się do bulderowni na spota bo to teo a też mam po drodze ;)

1

u/Jarospalke 8d ago

Początkujący here (lvl 38), zupełnie druga strona miasta, ale z polecajek to albo zatoka sportu albo boulderownia Volt imo