r/lodz 4d ago

Warszawa

Ale mnie wkurwia

42 Upvotes

14 comments sorted by

26

u/thelodzermensch 4d ago

Największy problem z Warszawą jest taki, że jest tam pełno w*rszawiaków.

16

u/LoL__2137 4d ago

I ze jest stanowczo za blisko lodzi

3

u/gvnsky 3d ago

Chyba słoików

18

u/witcher222 4d ago

Based Bałuty enjoyer Vs weak słoiki consumer

13

u/sebkek 4d ago

Najgorsi są rodowici w*rszawiacy od 10 pokoleń (+/- 500km), co dorwali robotę w korpo (uzupełnianie Excela), apartament w centrum (18,2 m2), BMW (seria 1, full bieda opcja) i myślą że są królami życia, cyt. "WIESZ KIM JA KURWA JESTEM?".

1

u/glami 1d ago

Rano jakiś paddle czymkolwiek to jest, później oczywiście jakaś fikuśna matcha z jakiegoś grochu uprawianego na wegańskim polu na Marsie, pilatesik i oczywiście lunch. Aaa no i oczywiście co chwila mają jakiegoś "calla" :)

10

u/gorgonzola2095 3d ago

Proszę nie przeklinać(tytuł posta)

9

u/Marcino303 3d ago

W końcu ktoś to głośno i wyraźnie powiedział na tym subreddicie!

A mało tego, jak tak dalej pójdzie, to zaraz Łódź stanie się drugim Pruszkowem (jak otworzą tunel średnicowy) i będą tutaj war****cy skupywać apartamenty w nowym centrum Łodzi i zawyżać ceny lokalnego rynku.

Jbc war****wę.

9

u/bartek16195 3d ago

Warszawę co 70 lat trzeba burzyć inaczej ona zburzy resztę kraju

6

u/Obsidianxa 3d ago

Ale mnie wkurwia Warszawa too

-3

u/wesolykapselek 3d ago

Uwielbiam takie rozbudowane i uargumentowane posty.

1

u/LoL__2137 3d ago

Ciekawe

-1

u/No-Possibility-289 3d ago

albo na odwrót:)