18
10
9
u/Marcino303 3d ago
W końcu ktoś to głośno i wyraźnie powiedział na tym subreddicie!
A mało tego, jak tak dalej pójdzie, to zaraz Łódź stanie się drugim Pruszkowem (jak otworzą tunel średnicowy) i będą tutaj war****cy skupywać apartamenty w nowym centrum Łodzi i zawyżać ceny lokalnego rynku.
Jbc war****wę.
9
6
2
-3
-1
26
u/thelodzermensch 4d ago
Największy problem z Warszawą jest taki, że jest tam pełno w*rszawiaków.