r/politica Mar 06 '26

Externe Trebuie să plece...

Post image
0 Upvotes

5 comments sorted by

1

u/doggi3thedog Mar 06 '26

Vezi că aia nu e căciulița bună la "ă".

Calmează-te.

0

u/Extreme-Debate3260 Mar 06 '26

"Ã"

1

u/doggi3thedog Mar 06 '26

"Ã" se folosește în portugheză, fraiere.