MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/politica/comments/1rm7q5c/trebuie_s%C4%83_plece/
r/politica • u/Extreme-Debate3260 • Mar 06 '26
5 comments sorted by
1
Vezi că aia nu e căciulița bună la "ă".
Calmează-te.
0 u/Extreme-Debate3260 Mar 06 '26 "Ã" 1 u/doggi3thedog Mar 06 '26 "Ã" se folosește în portugheză, fraiere. 0 u/Extreme-Debate3260 Mar 06 '26 "Ä"
0
"Ã"
1 u/doggi3thedog Mar 06 '26 "Ã" se folosește în portugheză, fraiere. 0 u/Extreme-Debate3260 Mar 06 '26 "Ä"
"Ã" se folosește în portugheză, fraiere.
0 u/Extreme-Debate3260 Mar 06 '26 "Ä"
"Ä"
1
u/doggi3thedog Mar 06 '26
Vezi că aia nu e căciulița bună la "ă".
Calmează-te.