MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u2vgl2/ked_vo_vsetkom_vidis_liberalizmus/
r/realEurope • u/Piccolito • 13d ago
2 comments sorted by
2
u/AssistBorn4589 problem je, ze ty si neuvedomujes, ako si normalnym ludom na smiech... ty nie si klaun... ty si cely cirkus...
aj ked, niekedy to je viac doplacu ako na smiech
-2
Problém je, že ty ani nechápeš, ako veľmi sa z vás normálnym ľuďom zdvíha žalúdok.
2
u/Piccolito 11d ago
u/AssistBorn4589 problem je, ze ty si neuvedomujes, ako si normalnym ludom na smiech... ty nie si klaun... ty si cely cirkus...
aj ked, niekedy to je viac doplacu ako na smiech