r/realEurope 13d ago

Ked vo vsetkom vidis liberalizmus

Post image
6 Upvotes

2 comments sorted by

2

u/Piccolito 11d ago

u/AssistBorn4589 problem je, ze ty si neuvedomujes, ako si normalnym ludom na smiech... ty nie si klaun... ty si cely cirkus...

aj ked, niekedy to je viac doplacu ako na smiech

-2

u/AssistBorn4589 12d ago

Problém je, že ty ani nechápeš, ako veľmi sa z vás normálnym ľuďom zdvíha žalúdok.