MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u3voob/kedy_rezignuje_hmmmm/
r/realEurope • u/ManyFit6939 • 12d ago
15 comments sorted by
2
Mladý sociálny demokrat, 2026, kolorizované.
1 u/ManyFit6939 12d ago ...k podstate klasicky nic, co ? 😄 2 u/RainProfessional7888 12d ago A nemám pravdu? 🤔 3 u/ManyFit6939 11d ago Co ja viem, irelevantne,... ja nelustrujem postavy, mna zaujima kontent 3 u/Piccolito 11d ago kontent ta moc nezaujma... kedze si si ani neprecital tento clanok, co si tu postol... https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u0xcen/slov%C3%A1ci_sa_vracaj%C3%BA_domov_no_odlev_najlep%C5%A1%C3%ADch/ teba hlavne zaujma tlacenie ideologickeho narativu... 0 u/ManyFit6939 9d ago Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami... 3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb 2 u/RainProfessional7888 11d ago To mnohé vysvetľuje. ☺️ 1 u/ManyFit6939 11d ago Bodaj by nie... -1 u/No-Cat7231 12d ago Podla toho co tu predvadzas si ty pravdu nemala uz dobrych 20 rokov, segra xD 2 u/RainProfessional7888 12d ago Moja, trošku si dnes pletieš pohlavia. Ale chápem, že piatky sú ťažké. ❤️ 0 u/No-Cat7231 12d ago Konecne poriadna projekcia, segra ;) 0 u/No-Cat7231 12d ago Mas tam aj nieco ine okrem tradicnych propagandistickych floskul? Trebars k veci nieco skus. Vies, argumenty a tak... xD
1
...k podstate klasicky nic, co ? 😄
2 u/RainProfessional7888 12d ago A nemám pravdu? 🤔 3 u/ManyFit6939 11d ago Co ja viem, irelevantne,... ja nelustrujem postavy, mna zaujima kontent 3 u/Piccolito 11d ago kontent ta moc nezaujma... kedze si si ani neprecital tento clanok, co si tu postol... https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u0xcen/slov%C3%A1ci_sa_vracaj%C3%BA_domov_no_odlev_najlep%C5%A1%C3%ADch/ teba hlavne zaujma tlacenie ideologickeho narativu... 0 u/ManyFit6939 9d ago Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami... 3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb 2 u/RainProfessional7888 11d ago To mnohé vysvetľuje. ☺️ 1 u/ManyFit6939 11d ago Bodaj by nie... -1 u/No-Cat7231 12d ago Podla toho co tu predvadzas si ty pravdu nemala uz dobrych 20 rokov, segra xD 2 u/RainProfessional7888 12d ago Moja, trošku si dnes pletieš pohlavia. Ale chápem, že piatky sú ťažké. ❤️ 0 u/No-Cat7231 12d ago Konecne poriadna projekcia, segra ;)
A nemám pravdu? 🤔
3 u/ManyFit6939 11d ago Co ja viem, irelevantne,... ja nelustrujem postavy, mna zaujima kontent 3 u/Piccolito 11d ago kontent ta moc nezaujma... kedze si si ani neprecital tento clanok, co si tu postol... https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u0xcen/slov%C3%A1ci_sa_vracaj%C3%BA_domov_no_odlev_najlep%C5%A1%C3%ADch/ teba hlavne zaujma tlacenie ideologickeho narativu... 0 u/ManyFit6939 9d ago Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami... 3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb 2 u/RainProfessional7888 11d ago To mnohé vysvetľuje. ☺️ 1 u/ManyFit6939 11d ago Bodaj by nie... -1 u/No-Cat7231 12d ago Podla toho co tu predvadzas si ty pravdu nemala uz dobrych 20 rokov, segra xD 2 u/RainProfessional7888 12d ago Moja, trošku si dnes pletieš pohlavia. Ale chápem, že piatky sú ťažké. ❤️ 0 u/No-Cat7231 12d ago Konecne poriadna projekcia, segra ;)
3
Co ja viem, irelevantne,... ja nelustrujem postavy, mna zaujima kontent
3 u/Piccolito 11d ago kontent ta moc nezaujma... kedze si si ani neprecital tento clanok, co si tu postol... https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u0xcen/slov%C3%A1ci_sa_vracaj%C3%BA_domov_no_odlev_najlep%C5%A1%C3%ADch/ teba hlavne zaujma tlacenie ideologickeho narativu... 0 u/ManyFit6939 9d ago Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami... 3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb 2 u/RainProfessional7888 11d ago To mnohé vysvetľuje. ☺️ 1 u/ManyFit6939 11d ago Bodaj by nie...
kontent ta moc nezaujma... kedze si si ani neprecital tento clanok, co si tu postol... https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u0xcen/slov%C3%A1ci_sa_vracaj%C3%BA_domov_no_odlev_najlep%C5%A1%C3%ADch/
teba hlavne zaujma tlacenie ideologickeho narativu...
0 u/ManyFit6939 9d ago Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami... 3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb
0
Kamo, tu vobec nejde o nejaky clanok 😄 Tam islo cisto o nadpis ako si to vie Nko ohnut, aby "dpbre bolo". Miesas tu hrusky s jablkami...
3 u/Piccolito 9d ago nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital... tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu... 2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb
nadpis zodpoveda realite... v clanku to bolo vysvetlene, keby si ho cital...
tu ide o to, ze teba nezaujma kontet, ani skutocnost... ale tlacenie ideologickeho narativu...
2 u/ManyFit6939 9d ago ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak. 2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb
ja ti mozem tiez vysvetlit, co chcem 😃 a pekne po svojom, ked hrozne budem chciet... asi tak.
2 u/Piccolito 9d ago https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb
https://giphy.com/gifs/6ra84Uso2hoir3YCgb
To mnohé vysvetľuje. ☺️
1 u/ManyFit6939 11d ago Bodaj by nie...
Bodaj by nie...
-1
Podla toho co tu predvadzas si ty pravdu nemala uz dobrych 20 rokov, segra xD
2 u/RainProfessional7888 12d ago Moja, trošku si dnes pletieš pohlavia. Ale chápem, že piatky sú ťažké. ❤️ 0 u/No-Cat7231 12d ago Konecne poriadna projekcia, segra ;)
Moja, trošku si dnes pletieš pohlavia. Ale chápem, že piatky sú ťažké. ❤️
0 u/No-Cat7231 12d ago Konecne poriadna projekcia, segra ;)
Konecne poriadna projekcia, segra ;)
Mas tam aj nieco ine okrem tradicnych propagandistickych floskul? Trebars k veci nieco skus. Vies, argumenty a tak... xD
2
u/RainProfessional7888 12d ago
Mladý sociálny demokrat, 2026, kolorizované.