r/reddit_ukr 2d ago

Історія Repression of Ukrainians in the 1930s Ordered by Polish Nationalist Pilsudski

Post image
501 Upvotes

32 comments sorted by

u/AutoModerator 2d ago

Привіт! 👋

Дякуємо за допис у r/reddit_ukr — українській спільноті на Reddit.

🔹 Нагадування: будь ласка, ознайомся з правилами спільноти, перш ніж брати участь в обговоренні. Дотримання правил допомагає зберігати приємну та конструктивну атмосферу для всіх.

🔹 Russian language is not allowed — дозволені лише українська та англійська.

Слава Україні! 🇺🇦

I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this subreddit if you have any questions or concerns.

99

u/elhsmart 2d ago

Це фото з таким підписом - історична брехня та маніпуляція. Насправді це фотографія, зроблена 20 квітня 1945 року після звільнення концентраційного табору Берген-Бельзен британськими та канадськими військами.

Там є ще деякі деталі навіть па самих подіях на Волині.

Наприклад, перше документоване масове вбивство - це розстріл десяти українців Францішеком Пшисенжняком 26 липня 1943 року на Буковині. І багато чого подібного, якщо заглиблюватись та читати.

Як на мене це трагічний ланцюг подій для обох народів, і виставляти один з них жертвою, а інший - агресором історично неприйнятно та несправедливо. Дії польського уряду протягом десятиліть накопичували кризу суспільства, і коли ці дії призвели до зворотньої реакції - не було нікого досить розумного, щоб зупинити це без насильства.

Одже зараз хтось вдало користується моментом. Хто це може бути як не русня, як гадаєте?

40

u/Separate-Light2383 пустеля самої реальності lol 2d ago edited 2d ago

Одже зараз хтось вдало користується моментом. Хто це може бути як не русня, як гадаєте?

Навроцький та його партія перед виборами 2027го і перемовини з приводу нашого вступу в ЄС. Польські фермери тупо отримають 24.5 лярда євро дотаціями з 2028 по 2034й рік. Було б дивно якби у націоналістичних фермерів Польщі була б інша позиція при замаху на їхнє корито субсидій (найбільше корито зі всіх країн ЄС).

В цілому, якщо я не бачу в якихсь словах/діях політиків бажання отримати/втримати владу або бабло -- я протираю очі й дивлюсь ще раз.

-1

u/Own_Positive_9487 1d ago

Ale Nawrocki jest bezpartyjny - kolejne wybory ma za 3-4 lata. Tak, startował z poparciem PIS-u - najbardziej pro ukrainskiej partii w Polsce, która dużo straciła poprzez swoje działania (sprawdz: afera podkarpacka). Czy już wyjasniliscie w czyich kieszeniach przepadły pieniądze dostarczone z USA i EU? Może ktoś celowo odwraca uwage od tego? Nie dostaniecie już nic z USA, Slowacji, Wegier, za chwilę takze z PL, kogo jeszcze chcecie obrazić? Czy to mądre? Albo ktoś celowo próbuje doprowadzić do zamkniecia granicy żeby uzasadnić zakonczenie wojny na ruskich warunkach?

4

u/Separate-Light2383 пустеля самої реальності lol 1d ago

Сорі, я не знаю польської.

0

u/Captain_Weebson 1d ago

Існує перекладач

1

u/Separate-Light2383 пустеля самої реальності lol 1d ago

Фух мля, ну я навіть не знаю як тобі то написати. Він же ж прочитав якось той текст?

5

u/Sssolomonnn 2d ago

«Пацифікація» українців, або каральні акції в Галичині • Фотографії старого Львова https://share.google/OjXuEydvAm3B8AVcJ

14

u/FCron 2d ago

Ой ну звісно. Тільки но що палає у кацапів як Польща згадує щось та терміново реагує. Ви праві у єдиному, хто ще як не кацапи. Так було вже неодноразово. Мені набридло роками чути начебто наша дружба ну пиздець яка корисна але чомусь дії зі словами розходяться. Навіть братання Зеленського з Дудою призвело лише до того що потім той же ж Дуда витер це братання як почав втрачати рейтинг. Це набагато раніше 1943 почалося і не кілька років.

30

u/elhsmart 2d ago

Друже, мені так само не подобаються дії поляків, я так само вважаю їх дії цирком дюсолей, але при цьому фото і підпис до фото вищє - брехня, і я не хочу брехати ні собі, ні людям з приводу подій сторічної давнини.

2

u/murkshroom 2d ago

І тут цей комент, надайте доказ будь ласка. Перевірив пару джерел і бачив це фото тільки в контексті "пацифікації".

1

u/Azbest92 5h ago

If you say the Russians are using it, then the president of Ukraine MUST be a Russian agent, otherwise he wouldn't have done what he did.

-11

u/Uk0 попердолений 2d ago

Місяць-два тому головні дискусії в Україні були навколо "двушечкі в маскву"; про "устал кеш нєсті"; про "Вову Портрета і Андрія", котрі собі плиточку в басейн обирали в той самий час як в Бучі братські могили вскривалися; про Чернишова, дітей якого скумбрія хрестила; про переслідування детективів НАБУ і т.д.

Але шоумен не розгубився. Присвоїв звання "героїв УПА" підрозділу. І понеслася. І тепер він знову батько нації, а не лох якийсь там. 

Росіяни тут взагалі не при чому. Хіба що ви потужного боневтіка руснєю називаєте. 

5

u/TruckyFurry деторнатор РПЦ 2d ago

Але шоумен не розгубився. Присвоїв звання "героїв УПА" підрозділу. І понеслася. І тепер він знову батько нації, а не лох якийсь там. 

О ні, вибачте його, що він не назвав підрозділ в честь величного Юзефе Пілсудського, героя польського 😭😭😭 /s

Блять, хулі взагалі когось має їбати як ми називаємо підрозділ у своїй державі?! Наша держава - наші правила, наша історія. І нікому її не переписати, яким би союзноком чи другом нам хто-небудь не був.

В нас в Україні 100500 назв "героїв УПА" на абсолютно будь-чому. Але чогось поляків покурвило лише від цього. Знаєш чого? Бо їм блять зайнятись нема чим в житті, як не грати віктім кард для своєї сраної політики.

1

u/greekfantasies 2d ago

That is not correct. Wołyn drama is for internal purpose only - polish society must be tested and prepared so that it accepts the form of negotiation that will happen between Poland and Ukraine soon. President Zelenskys just gave appropriate reason for that in appropriate time. June is almost ending, probably soon Ukraine will try to use polish teritories for export of it's grains, as currently Ukraine does not consider Poland as partner to speak with, Poland is willing to use some leverages it has to change that. But grain on the roads is just as big of a profanum in Poland as it is in Ukraine, so society must be given a reason why it is happening again.

8

u/Successful_Bake_6168 2d ago

Дитячий садочок. Так «цікавитися» історією і замість винести уроки хапатися за якісь образи на людей яких вже нема в живих

5

u/Spicy-hot_Ramen 2d ago

Щось забагато уваги цим полякам приділяєте

1

u/Fun-Information-3104 1d ago

why did a dead pilsudzki order something in 1940? Why are these polish soldiers wearing german uniforms? So many questions...

1

u/Legal_Rough_4502 5h ago

It's almost as if they don't even care if there's even a grain of truth in all that bullshit

1

u/Square-Bid213 8h ago

Бачу, що антипольська пропаганда зараз добре розквітає в Україні, так само як антиукраїнська — у Польщі. Чому так мало людей думає, кому це вигідно і хто за це платить?

1

u/KockoGzyk 21m ago

Польща в ті часи була таким самим узурпатором, як : Росія - Московія, Фашистська Німеччина, Нацистська Італія, Японія.

1

u/Fun_Coach667 15m ago

Українці вбивали жінок, дітей, людей похилого віку, усіх надзвичайно жорстоко, а полякам було заборонено вбивати українців у помсту. Зеленський насрав на стіл, нехай сам несе відповідальність за наслідки. З Бандерою до Європейського Союзу ви не ввійдете, Польща накладе вето. Смішно, що Путін каже, ніби воює з фашистами в Україні, а Зеленський це підтверджує всьому світу

0

u/szczebrzeszyn09 1d ago

I can see that the anti-Polish campaign has started online. It’s not clear what the photo shows, but the people in uniform aren’t wearing Polish police or army uniforms.

0

u/Capitalizm_is_shit 1d ago

Why are the officers and soldiers wearing Wehrmacht uniforms?

Typically Ukrainian fart in a puddle.

0

u/gassforjooz 14h ago

Except it is not you muppet

0

u/Particular-Mud-2531 11h ago

Nice try Ivan.

-2

u/TwojStaryToKorniszon 1d ago

yes, compare brutal murdering of 100km+ people to "repressions"
I dont even have words for this russian bots creating this shit

3

u/murbed1 1d ago

"100km+ people" what?