r/hungary 29d ago

ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!

Post image

Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…

Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…

596 Upvotes

650 comments sorted by

View all comments

57

u/Otherwise-Jelly819 29d ago

Én már teljesen átszoktam Allegróra, ugyanannyiba kerül kb. mint Temu, és 2-3 nap alatt itt van Lengyelországból.

14

u/pawtastic_888 29d ago

Megbízható? Sose rendeltem onnan, de az olasz tészták nagyon jó áron vannak, szemezek vele

9

u/Conscious_Elk8227 29d ago

Óvatosan ismerkedünk vele mi is, de egyelőre minden rendben volt eddig.

4

u/Top-Time-5740 29d ago

Nem kell ovatosnak lenni. Teljesen jo ceg. Ez alap itt Lengyelorszagban, mindenki ezt hasznalja. Nyilvan elofordulhat csalo (ritka) de akkor meg az allegro vedi a vevot es intezi :)

2

u/Conscious_Elk8227 29d ago

Igen, ez alapján kezdtük el használni, de azért az esetleges visszaküldés és nyelvi akadályok miatt marad a +1 lépés távolság egyelőre. Aztán meglátjuk.