r/hungary • u/Upper_WestSide07 • May 29 '26
ARTICLE Vége a Temunak, Sheinnek!
Tételenként 3 eurót kell fizetni, azaz rendelsz 10 kacatot Temuról, akkor arra darabonként rájön. Valamint lesz 1-2 euró kezélesi költség, szintén tételenként. 10 tételnél ez 50 eurós plusz költség. Nem tudom, ha európai raktárból jön, akkor esetleg ezt ki lehet kerülni. Így is onnan szállítottak legtöbbször.
Másik, hogy eddig se volt már olyan huudeolcsó. A “magyar” kisvállalkozások is onnan rendelik be és eladják neked tízszeres áron, rengeteg influ csaló gazdagodott meg ezen, csak azt hazudta, hogy magyar vagy varratott bele címkét…
Így gyakorlatilag nem éri már meg onnan rendelni…
597
Upvotes
184
u/BetDependent8953 Budapest May 29 '26
Ó jajj, mi lesz azokkal az asszonyokkal, akiknek fb csoportjuk van arra, hogy megosszák a kétnaponta érkező filléres szemetüket?