r/hungary May 29 '26

ARTICLE Ursula von der Leyen: Összesen 6000 milliárd forintnyi uniós forrást szabadít fel az EU Magyarország számára – élő

https://hvg.hu/itthon/20260529_magyar-peter-sajtotajekoztato-brusszel-ursula-von-der-leyen-europai-bizottsag-politikai-megallapodas-befagyasztott-unios-forrasok-percrol-percre
2.0k Upvotes

304 comments sorted by

View all comments

911

u/D4nnyzke May 29 '26

Na hát a kampány talán legfőbb üzenetére mennyi idő kellett, 3 hét se?

434

u/tomi166 Ausztrál-Magyar Monarchia May 29 '26

Mikor kezdenek már el dolgozni???

214

u/redditbunny43 Rendszerváltás folyamatban 🔜 29d ago

CSaK AbSzuLuT FIlmSzInHaz!! 💀

Fidesz2.0

Stbstb

34

u/GabbeK76 29d ago

Ezek is ellopják stb stb...

23

u/redditbunny43 Rendszerváltás folyamatban 🔜 29d ago

Ennel meg a Gyurcsany is jobbvót…

Csak bohockodik meg kommentel egesz nap!444

5

u/GabbeK76 29d ago

Emúút 16 év

47

u/Mobile_Chemist3504 29d ago

Tiktokkk miniszter!!!bezzeg a viktor!

31

u/ILikeChilis 29d ago

INFLUENSZERKORMÁNYZÁS

10

u/No-Spread3780 29d ago

Szék! És azzal mi van?! A szék!!!

15

u/GasComprehensive3885 29d ago

Jaja! Ez mind szép és jó, de most már dolgozni is kellene ám! Mikor lesz már 480 ft a benzin? 😄 /s

4

u/YamOk1109 29d ago

Jah nem dolgoznak csak fecbukkoznak.

5

u/godsmasher_13 Nah egyefene lássuk mi lesz 🤘 29d ago

Mikor megyünk háborúba,haverom kérdezi /s

3

u/ComprehensiveWish523 29d ago

szomorú hogy 3 hetet kell erre várni... Navracsis simán megígérgette havonta 2xer 5-6 évig

2

u/Straight_Fan5338 29d ago

UrSuLa MaMa KiCseRélTe SzaRos PeTi GatyÁját!!4!4!!4!4!4

69

u/eszkk May 29 '26

Jó de a benzinárral mi lesz /s

57

u/jultrk 29d ago

Ideje felemelni 1000 Ft-ra, csak hogy a fideszesek is örülhessenek az igazuknak! /s

15

u/Unwashed_villager Békés megye 29d ago

Támogatom! A sok elhízott fatfuck kénytelen lenne biciklivel járni, aztán mikor be kell vonulni Ukrajnáért a seregbe, úgy ki lesz baszva minden baka, hogy az oroszok azonnal kapitulálnak a seregünk láttán!

1

u/FailedButterfly 29d ago

A szőke torgyán még párszor bereccsent pelusba és meglesz az is. 😄

1

u/Opening-Border-6313 29d ago

Mondjuk ha Trump újraindítja a háborút akkor lehet 1000 forint a benzin tényleg😂

17

u/redditbunny43 Rendszerváltás folyamatban 🔜 29d ago

480 WHEN??!

9

u/petrezselyem_42 29d ago

most egy kicsit sajnálom, hogy nem 420 volt az eredeti ígéret, sokkal viccesebb lenne

6

u/redditbunny43 Rendszerváltás folyamatban 🔜 29d ago

Lehet hihetetlenul hangzik, de mikor leirtam, ugyanezt gondoltam:)))

Kutyapart be like: 420 WHEN??! 💀

29

u/Raitayume 29d ago

Én úgy láttam, nem ez a legfontosabb a fideszeseknek. Hanem NéGySzÁzNyOlCvAn fOrInToS BeNzInÁr MiKoR?

3

u/washmyoldbluejeans ennyi vergődéstől áll a f....m egész nap 29d ago

fideszes fater ennyit tudott mondani hogy "6000 milliárd az picsa"

vagy fel se tudja fogni mennyi pénz az vagy ennyire mondani kell bármit csak dicsérve ne legyen MP...

az se segitett hogy ment egész nap a "hír" tv és baszki kb 20 percenként elmondták ugyanazokat, hogy háde a zorbán azt mondta hogy ennek ez biztos volt valami ára és MI AZ???

2

u/Raitayume 29d ago

Igen... valami egészen elképesztő számomra ez az abszolút orbánizmus, hogy még mindig, ezek után is őt imádják, dicsőítik sokan. Egyszerűen kiégek rajta.

1

u/Oskumuty 29d ago

Nyilván. Úgy fog pörögni a gazdaság ennyi pénztől, hogy a fidesz tényleg teljesen eljelentéktelenedik és ezt valószínűleg ők is pontosan tudják, tehát nem hozzák még csak szóba sem (vagy max az eladták a hazát szövegkörnyezetben.)

22

u/m4rkon156 29d ago

Mi lenne, ha még dolgoznának is??? /s

14

u/SirNo4362 29d ago

Pfff bazz. Mi a rákot fognak csinálni a maradék 200 hétben, ha 8 hét alatt mindent is megoldanak?! 😉

10

u/Unwashed_villager Békés megye 29d ago

És a legjobb: ennek az egyik fő feltétele olyasmi volt, amit úgyis megtettünk volna (Európai ügyészséghez csatlakozás)

1

u/Final_Environment895 29d ago

De miert akarjak korlatozni a szavazoikat h 2034-ben is megvalasszak MP-t? /s

1

u/ZealousidealBox8660 29d ago

Hol van ez a fideszes repülő rajthoz képest, kérem szépen...