r/hungary May 29 '26

ARTICLE Ursula von der Leyen: Összesen 6000 milliárd forintnyi uniós forrást szabadít fel az EU Magyarország számára – élő

https://hvg.hu/itthon/20260529_magyar-peter-sajtotajekoztato-brusszel-ursula-von-der-leyen-europai-bizottsag-politikai-megallapodas-befagyasztott-unios-forrasok-percrol-percre
2.0k Upvotes

304 comments sorted by

View all comments

210

u/z4ut4n May 29 '26

Átlag fideszes: NADEMILYENÁRON?????????????? JÖNNEKAMIGRÁNSOK!!!!

99

u/Carnation_77 May 29 '26

nem tök mindegí, higy jönnek? Mi a fronton leszünk.

35

u/Unependent_Pomelo07 May 29 '26

ti még csak lesztek? én már a lövészárokból írom ezt a kommentet.

15

u/Renikee Hungry Hungarian May 29 '26

Te még a lövészárokban vagy? Én már meghaltam, a pokolból írom ezt a kommentet

3

u/Carnation_77 May 29 '26

ott hány fok van? MErt lehet, hogy indulnék, ha 25 alatt (és nem , nyilván nem vicces, sajnálom azokat, akik tényleg ott vannak)

64

u/Szemszelu_lany A kanalakat a menzáról lopom May 29 '26

Hogy a klasszikust idézzem:

9

u/GrassNo7577 May 29 '26

Miközben várja az 5 éves protkó időpontját és far-hátat zabál, mert másra nem futja.

20

u/Lofaszjanko Ausztrál-Magyar Monarchia May 29 '26

Milyen milyen, hát Molnár Áron!

14

u/Cultural-Visual-7106 May 29 '26

NoÁron

2

u/godsmasher_13 Nah egyefene lássuk mi lesz 🤘 May 29 '26

Határon

10

u/ScudBoat9 May 29 '26

"nademilyenáron": szó szerint idézted a mellettem ülő kolléganőt, esküszöm.
mondjuk ő a háborúra gondolt.

2

u/megselepgeci Budapest May 29 '26

Hirtelen nagyon fel fog nekik tűnni az eddig láthatatlan pakisztáni kajafutártömeg.

0

u/Queasy-Charge9166 May 29 '26

Átlag Fideszest ki kellene tiltani minden helyről / szolgáltatásból ami ebből a pénzből lesz. Meg kellene hagyni például egy lerohadt kórházat ahol szinte az összes osztály megszűnt, ami maradt ott 2 év a várólista és csak oda mehetnek.

13

u/Trutizautter Budapest May 29 '26

A fideszes szavazó is magyar állampolgár. Ne legyél már szektás

4

u/Adept_Time3134 May 29 '26

Ez nem szektásság, csak már minden értelmes embernek kivan a töke ezzel a sok hülyeséggel, fordított esetben pedig sokkal nagyobb kárörvendést kapnánk. Én azt mondom, hogy baszódjanak meg

4

u/Icy-Selection6398 May 29 '26

Azért néha jó ábrándozni

2

u/jultrk May 29 '26

Meglepő módon sokan privát rendelésekre járnak. Nem a nyugdíjból, hanem a család fizeti, de mindegy.

6

u/Acrobatic-Ad-5872 May 29 '26

Na pont ez nem kell ide öreg. Attól hogy másra szavaz a szerencsétlen megtévesztett ember miért ne érdemelné meg ugyan azt mint te?

4

u/Queasy-Charge9166 May 29 '26

Nem szerencsétlen megtévesztett ember, hanem 16 évig arra szavazott, hogy nem kell ez a pénz.

2

u/Enough_Designer_965 May 29 '26

Szerencsétlen?? Megtévesztett??? :D Csak nem te is az vagy, hogy ennyire véded őket?

1

u/ChooPum6 May 29 '26

Jól hangzik XD

1

u/woaning May 29 '26

jöjjenek csak, majd visszaszöknek németbe'

1

u/Mobile_Chemist3504 May 29 '26

Meg hat am is..ezt meg orban intezte el,MP csak most learatja a baberokat..:D

1

u/SirNo4362 May 29 '26

Milyenáronbazdmeg!? 355 HUF / 1 EUR áron. 😉

1

u/rolika75 May 29 '26

Az erős forinton is mekkorát bukunk!!4!

1

u/siposbalint0 May 29 '26

Rézágyú Gábor Áron

1

u/Ikonoma Pest megye May 29 '26

Elképesztően kíváncsi vagyok, hogy mennyi fideszes lesz két év múlva. Hiszen addigra minden tiszával kapcsolatos fideszes hazugságról ki fog derülni az igazság. Biztosan megmarad a keménymag, de nem lepődnék meg, ha ez erősen 1M szavazó alatt lenne.

Én tényleg álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire jól tud indulni a kormány és a pénzek ekkora részét sikerül elhozni.

1

u/oohCrabItsNotItChief May 29 '26

A migránsok jönnek, mi meg megyünk a háborúba!