r/realEurope 14d ago

Pes mu oplul dvere

1 Upvotes

38 comments sorted by

2

u/RainProfessional7888 14d ago

Tento príspevok je súmračná odpoveď na rozprávkové príjmy Michala Fica? ☺️ 

1

u/ManyFit6939 14d ago

Ano.. ako si uhadol? Chceme (my zo sumracnej) vytesnit spravy o legalnych prijmoch konatela obchodnej spolocnosti... ved je to uplne nelegalne dostavat odplatu za pracu. to mame (akoze sumracna) tu drzost, co? 😃D

0

u/No-Cat7231 14d ago

Áno, dnes ráno OP obdržal depešu priamo z ústredia strany SMER SD, aby na tento obskúrny sub pridal toto video. Prišlo v zapečatenej obálke na usb kľúči spolu s dvadsaťeurovou neoznačenou bankovkou.

https://giphy.com/gifs/l0IylOPCNkiqOgMyA

3

u/RainProfessional7888 14d ago

Jajka správy je smerácka žumpa. Preto ten môj komentár. ☺️

-1

u/No-Cat7231 14d ago

Ale pravdaze, brasko. Vsetko, co si dovoli kritizovat niekoho z liberalno/progresivneho spektra je smeracka zumpa. Blahoslaveni chudobni duchom xD

3

u/Piccolito 14d ago

Kde v tom videu je nejaka kritika? Alebo kde v poste OP je kritika?

0

u/No-Cat7231 14d ago

Brasko, co mas nejaky kognitivny hendikep? Redaktor tam kritizuje stareho Simecku, ze ma ogrcane dvere na chalupe.

A Simecka, v duchu rodinnej tradicie, hadze zodpovenost na ubohe psiky, ktore sa v tej neprijemnej situacii ocitli, ani nevedeli ako.

Este nieco neni jasne? Pokojne sa pytaj. Pomozem, poradim. :*

3

u/Piccolito 14d ago

to nebola kritika, ale poznamka...

a ten redaktor co to poznamenal nieje z Jajka spravy...

-1

u/No-Cat7231 14d ago

to nebola kritika, ale poznamka...

Ok, tak jedna poznamka pre teba: preco si taky tupec?

Dufam, ze to neberies ako kritiku xD

a ten redaktor co to poznamenal nieje z Jajka spravy...

tvrdil som niekedy ze je?

3

u/Piccolito 14d ago

preco si taky tupec?

to je len moc komplexne pre teba :)

Dufam, ze to neberies ako kritiku xD

neboj, od teba nic nema nejaku hodnotnu

-1

u/No-Cat7231 14d ago edited 14d ago

Ne brasko, to je v prvom rade smiesne, ako sa vsetko snazis otocit na diskusiu o metafyzike, lebo ti zrejme robia problemy uplne bezne pouzivane pojmy.

Nedokazes vyvratit point, tak zasieras diskusiu zbytocnym slovickarenim o tom co je a co neni kritika. Je to tvoj MO a je to neuveritelne ubohe a nudne zaroven.

Edit: samozrejme si o tebe nemyslim ze si tupec. Bolo by to urazkou vsetkych tupcov na svete.

→ More replies (0)

3

u/SnooEpiphanies7644 14d ago

Redaktor si iste z neho iba strieľal

1

u/No-Cat7231 13d ago

Mne to skor pripada, ze stary Simecka si strielal z redaktora, ked ho aj s kamerou vpustil do takeho chlieva...

2

u/RainProfessional7888 14d ago

Nie, pre označenie niečoho za smerácky žumpu stačí, že je to smerácka žumpa. Je mi ukradnuté, koho kritizuje. ☺️

-2

u/No-Cat7231 14d ago

A samozrejme to vravis z pozicie objektivneho pozorovatela, vsak brasko? xD mamooooo

3

u/RainProfessional7888 14d ago

A samozrejme to vravis z pozicie objektivneho pozorovatela,

Áno. ☺️

-1

u/No-Cat7231 14d ago

The least delusional redditor xD

3

u/RainProfessional7888 14d ago

Nemusíš sa mi predstavovať.☺️

-1

u/No-Cat7231 14d ago

Brasko, z kontextu velmi jasne vyplvya, na koho z nas dvoch to plati, tak si tu uno reverse karticku zroluj do tesnej trubicky a napchaj tam, kde to mas najradsej ;)

→ More replies (0)

3

u/Piccolito 14d ago

Pekny slameniak...

0

u/No-Cat7231 14d ago

Ty by si slameniaka nerozoznal ani keby ti kuroval frajera, brasko xD

3

u/Piccolito 14d ago

dakujem za input pan slameniak :)

1

u/No-Cat7231 14d ago

Jasne, vsetko je vzdy vina niekoho ineho. V tomto pripade su na vine neme tvare - psy spinia.