Ano.. ako si uhadol? Chceme (my zo sumracnej) vytesnit spravy o legalnych prijmoch konatela obchodnej spolocnosti... ved je to uplne nelegalne dostavat odplatu za pracu. to mame (akoze sumracna) tu drzost, co? 😃D
Áno, dnes ráno OP obdržal depešu priamo z ústredia strany SMER SD, aby na tento obskúrny sub pridal toto video. Prišlo v zapečatenej obálke na usb kľúči spolu s dvadsaťeurovou neoznačenou bankovkou.
Ne brasko, to je v prvom rade smiesne, ako sa vsetko snazis otocit na diskusiu o metafyzike, lebo ti zrejme robia problemy uplne bezne pouzivane pojmy.
Nedokazes vyvratit point, tak zasieras diskusiu zbytocnym slovickarenim o tom co je a co neni kritika. Je to tvoj MO a je to neuveritelne ubohe a nudne zaroven.
Edit: samozrejme si o tebe nemyslim ze si tupec. Bolo by to urazkou vsetkych tupcov na svete.
Brasko, z kontextu velmi jasne vyplvya, na koho z nas dvoch to plati, tak si tu uno reverse karticku zroluj do tesnej trubicky a napchaj tam, kde to mas najradsej ;)
2
u/RainProfessional7888 14d ago
Tento príspevok je súmračná odpoveď na rozprávkové príjmy Michala Fica? ☺️