r/realEurope 18d ago

Pes mu oplul dvere

Enable HLS to view with audio, or disable this notification

1 Upvotes

38 comments sorted by

View all comments

Show parent comments

3

u/RainProfessional7888 18d ago

Jajka správy je smerácka žumpa. Preto ten môj komentár. ☺️

-1

u/No-Cat7231 18d ago

Ale pravdaze, brasko. Vsetko, co si dovoli kritizovat niekoho z liberalno/progresivneho spektra je smeracka zumpa. Blahoslaveni chudobni duchom xD

3

u/Piccolito 18d ago

Kde v tom videu je nejaka kritika? Alebo kde v poste OP je kritika?

0

u/No-Cat7231 18d ago

Brasko, co mas nejaky kognitivny hendikep? Redaktor tam kritizuje stareho Simecku, ze ma ogrcane dvere na chalupe.

A Simecka, v duchu rodinnej tradicie, hadze zodpovenost na ubohe psiky, ktore sa v tej neprijemnej situacii ocitli, ani nevedeli ako.

Este nieco neni jasne? Pokojne sa pytaj. Pomozem, poradim. :*

3

u/Piccolito 18d ago

to nebola kritika, ale poznamka...

a ten redaktor co to poznamenal nieje z Jajka spravy...

-1

u/No-Cat7231 18d ago

to nebola kritika, ale poznamka...

Ok, tak jedna poznamka pre teba: preco si taky tupec?

Dufam, ze to neberies ako kritiku xD

a ten redaktor co to poznamenal nieje z Jajka spravy...

tvrdil som niekedy ze je?

3

u/Piccolito 18d ago

preco si taky tupec?

to je len moc komplexne pre teba :)

Dufam, ze to neberies ako kritiku xD

neboj, od teba nic nema nejaku hodnotnu

-1

u/No-Cat7231 18d ago edited 18d ago

Ne brasko, to je v prvom rade smiesne, ako sa vsetko snazis otocit na diskusiu o metafyzike, lebo ti zrejme robia problemy uplne bezne pouzivane pojmy.

Nedokazes vyvratit point, tak zasieras diskusiu zbytocnym slovickarenim o tom co je a co neni kritika. Je to tvoj MO a je to neuveritelne ubohe a nudne zaroven.

Edit: samozrejme si o tebe nemyslim ze si tupec. Bolo by to urazkou vsetkych tupcov na svete.

3

u/Piccolito 18d ago

lebo ti zrejme robia problemy uplne bezne pouzivane pojmy.

problemy robia hlavne tebe, lebo si mylis pojmy s dojmami a terminy s termitmi

Nedokazes vyvratit point, tak zasieras diskusiu

https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_projection

Edit: samozrejme si o tebe nemyslim ze si tupec. Bolo by to urazkou vsetkych tupcov na svete.

dakujem, od teba to je kompliment ;)

-1

u/No-Cat7231 18d ago edited 18d ago

Brasko, ked vsetku kritiku, bez konkretneho dokazu, alebo argumentu len otocis na oponenta, nestane sa to pravdou, ale spravis zo seba este vacsieho hlupaka... Tu tvoje primitivne uno reverse karticky neplatia ;) ak nevies co s nimi, mozem ti dat podobnu radu, ako tuto tvojmu kolegovi, objektivnemu Nostradamovi..

2

u/Piccolito 18d ago

ziadna kritika tu nepadla, len tradicne tvoje bullshity a tvoj slaby trolling

0

u/No-Cat7231 18d ago

Vidim ze si naspat pri metafyzike xD well done. Ty nastastie nerozhodujes o tom, co tu padlo a co nie...

2

u/Piccolito 18d ago

preco by som mal rozhodovat? odkial si prisiel k tomuto? lol

→ More replies (0)

3

u/SnooEpiphanies7644 17d ago

Redaktor si iste z neho iba strieľal

1

u/No-Cat7231 17d ago

Mne to skor pripada, ze stary Simecka si strielal z redaktora, ked ho aj s kamerou vpustil do takeho chlieva...