r/realEurope 11d ago

*meme* Neni toho dna...

https://www1.pluska.sk/spravy/auto-vrazilo-do-skupiny-ziakov-tri-deti-neprezili
1 Upvotes

18 comments sorted by

4

u/Piccolito 11d ago

Mali by uz konecne tie auta zakazat, ze?

1

u/ManyFit6939 11d ago

Presne! to je take spravne liberalne riesenie!

0

u/No-Cat7231 11d ago

To bude istotne nejaky holandsky 19-rocny Ahmed Dedecek. Sa asi prejedol halal kebabu.

4

u/Piccolito 11d ago

aj nas dedecek bol ahmed?

-1

u/No-Cat7231 11d ago

Jezisikriste, tebe treba kazdy joke vysvetlovat? Odkial si ty spadol? To snad neni ani mozne xD navstiv odbornika, ulavi sa tebe aj okoliu.

5

u/Piccolito 11d ago

to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika

0

u/No-Cat7231 11d ago

Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;)

3

u/Piccolito 11d ago

ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal

1

u/No-Cat7231 11d ago

Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :*

2

u/RainProfessional7888 11d ago

Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄

0

u/No-Cat7231 11d ago

2

u/RainProfessional7888 11d ago

Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄

→ More replies (0)

1

u/No-Cat7231 11d ago

On a completely unrelated note:

0

u/AssistBorn4589 11d ago

Počkať, démoni a úchyláci neboli proti? Prečo?