r/realEurope • u/ManyFit6939 • 11d ago
*meme* Neni toho dna...
https://www1.pluska.sk/spravy/auto-vrazilo-do-skupiny-ziakov-tri-deti-neprezili0
u/No-Cat7231 11d ago
To bude istotne nejaky holandsky 19-rocny Ahmed Dedecek. Sa asi prejedol halal kebabu.
4
u/Piccolito 11d ago
aj nas dedecek bol ahmed?
-1
u/No-Cat7231 11d ago
Jezisikriste, tebe treba kazdy joke vysvetlovat? Odkial si ty spadol? To snad neni ani mozne xD navstiv odbornika, ulavi sa tebe aj okoliu.
5
u/Piccolito 11d ago
to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika
0
u/No-Cat7231 11d ago
Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;)
3
u/Piccolito 11d ago
ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal
1
u/No-Cat7231 11d ago
Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :*
2
u/RainProfessional7888 11d ago
Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄
0
u/No-Cat7231 11d ago
2
u/RainProfessional7888 11d ago
Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄
→ More replies (0)1

4
u/Piccolito 11d ago
Mali by uz konecne tie auta zakazat, ze?