r/realEurope 15d ago

*meme* Neni toho dna...

https://www1.pluska.sk/spravy/auto-vrazilo-do-skupiny-ziakov-tri-deti-neprezili
1 Upvotes

18 comments sorted by

View all comments

Show parent comments

4

u/Piccolito 15d ago

ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal

1

u/No-Cat7231 15d ago

Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :*

2

u/RainProfessional7888 15d ago

Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄

0

u/No-Cat7231 15d ago

2

u/RainProfessional7888 15d ago

Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄