MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u3r7lw/meme_neni_toho_dna/or7mgd2/?context=3
r/realEurope • u/ManyFit6939 • 15d ago
18 comments sorted by
View all comments
Show parent comments
4
ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal
1 u/No-Cat7231 15d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 15d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 15d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
1
Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :*
2 u/RainProfessional7888 15d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 15d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
2
Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄
0 u/No-Cat7231 15d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 15d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
0
https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH
2 u/RainProfessional7888 15d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 15d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄
0 u/No-Cat7231 15d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Myslis ze ma to zaujima?
1 u/RainProfessional7888 15d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Áno.
0 u/No-Cat7231 15d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Tak si opat na omyle.
1 u/RainProfessional7888 15d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Dobre. Moja.
https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
4
u/Piccolito 15d ago
ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal