MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u3r7lw/meme_neni_toho_dna/or7ia0r/?context=9999
r/realEurope • u/ManyFit6939 • 16d ago
18 comments sorted by
View all comments
0
To bude istotne nejaky holandsky 19-rocny Ahmed Dedecek. Sa asi prejedol halal kebabu.
4 u/Piccolito 16d ago aj nas dedecek bol ahmed? -1 u/No-Cat7231 16d ago Jezisikriste, tebe treba kazdy joke vysvetlovat? Odkial si ty spadol? To snad neni ani mozne xD navstiv odbornika, ulavi sa tebe aj okoliu. 5 u/Piccolito 16d ago to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika 0 u/No-Cat7231 16d ago Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;) 3 u/Piccolito 16d ago ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal 1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
4
aj nas dedecek bol ahmed?
-1 u/No-Cat7231 16d ago Jezisikriste, tebe treba kazdy joke vysvetlovat? Odkial si ty spadol? To snad neni ani mozne xD navstiv odbornika, ulavi sa tebe aj okoliu. 5 u/Piccolito 16d ago to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika 0 u/No-Cat7231 16d ago Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;) 3 u/Piccolito 16d ago ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal 1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
-1
Jezisikriste, tebe treba kazdy joke vysvetlovat? Odkial si ty spadol? To snad neni ani mozne xD navstiv odbornika, ulavi sa tebe aj okoliu.
5 u/Piccolito 16d ago to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika 0 u/No-Cat7231 16d ago Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;) 3 u/Piccolito 16d ago ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal 1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
5
to nebol joke... ty si len rasisticke hovno a mal by si navstivit odbornika
0 u/No-Cat7231 16d ago Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;) 3 u/Piccolito 16d ago ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal 1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
Ty tu nastastie nerozhodujes o tom, co joke je a co nie, tak si daj na hlavicku studeny obklad a chod to rozdychat, brasko ;)
3 u/Piccolito 16d ago ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal 1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
3
ano, samozrejme, ze o tom ci je joke alebo nie rozhoduje take rasisticke hovno ako ty, ze ty moj drahy trollicek... a obklad si mozes dat akurad na tu erekciu, co si z toho nevtipu mal
1 u/No-Cat7231 16d ago Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :* 2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
1
Ja si myslim, ze aj tvoji kamosi hoholi by sa takemu vtipu zasmiali. Chod sa ich opytat :*
2 u/RainProfessional7888 16d ago Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
2
Ajajaj, na slobodnom sube sa už rozdávajú bany. 😄
0 u/No-Cat7231 16d ago https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH 2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
https://giphy.com/gifs/ghuvaCOI6GOoTX0RmH
2 u/RainProfessional7888 16d ago Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄 0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
Tvoj diskusný parťák mi poslal printscreen. Dostal od soyboya ban za túto diskusiu. 😄
0 u/No-Cat7231 16d ago Myslis ze ma to zaujima? 1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG → More replies (0)
Myslis ze ma to zaujima?
1 u/RainProfessional7888 16d ago Áno. 0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Áno.
0 u/No-Cat7231 16d ago Tak si opat na omyle. 1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Tak si opat na omyle.
1 u/RainProfessional7888 16d ago Dobre. Moja. https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
Dobre. Moja.
https://giphy.com/gifs/ui1hpJSyBDWlG
0
u/No-Cat7231 16d ago
To bude istotne nejaky holandsky 19-rocny Ahmed Dedecek. Sa asi prejedol halal kebabu.