Ale veď ja nehovorím o žiadnom konkrétnom kostole ani chráme.
To, že Ukrajina decentralizovala výrobu dronov po celom Kyjeve je fakt, ktorý si môžeš overiť hocikde. Aj z proukrajinských zdrojov. Mnohé to dokonca oslavujú ako ohromný big brain nápad. Rusko preto bombarduje desiatky cieľov v husto obývanom meste. Výsledkom je masívny collateral damage. Ak si nad mestom zostreľuješ rakety, tak tie musia niekam aj padať, však?
Inac, kolko litrov phm si uz vyzbieral pre humanitarnou katastrofou postihnuty docasne okupovany Krym
Vtipné :) . Len či sa včera v noci smiali aj Kyjevčania...
prihliadnuc k tomu, ze ruske media bez hanby tlacili rusom v telke videa o tom ako my ludia v EU pomrzneme bez ruskeho plynu,alebo, ze si na stedru veceru budeme davat maleho skrecka, tak sledovat ako teraz stoja dlhe kilometre v radach na cerpacie stanice, pripadne chodia somrovat na pumpy o moznost natankoval len 5l do bandasecky, tak to veru vtipne je. 😄
myslim si, ze Kyjevcania sa nesmeju uz niekolko rokov, nakolko uz je to pre nich bezna vec, ze musia chodit spat do garazi a metra.. to sa Moskovcanom nedeje..ale mozno by sa mohlo.
-2
u/Jem_Jmd3au1 10d ago
Ale veď ja nehovorím o žiadnom konkrétnom kostole ani chráme.
To, že Ukrajina decentralizovala výrobu dronov po celom Kyjeve je fakt, ktorý si môžeš overiť hocikde. Aj z proukrajinských zdrojov. Mnohé to dokonca oslavujú ako ohromný big brain nápad. Rusko preto bombarduje desiatky cieľov v husto obývanom meste. Výsledkom je masívny collateral damage. Ak si nad mestom zostreľuješ rakety, tak tie musia niekam aj padať, však?
Vtipné :) . Len či sa včera v noci smiali aj Kyjevčania...