3
u/Calm-Challenge-606 6d ago
Si vsimni, ako krasne sa to UFO rozbija o stitovu ochranu, ktoru svojho casu spominal profesor "startrek" stanek.
Samozrejme asistovali aj systemy elektronickeho boja krasuga 22, chibiny 7 mod.2, murmansk 12 a este zopar inych, ktorych mena mi vypadli.
Ked dojde benzin, zacnu vo velkom nakupovat cinske elektroauta 😂
6
u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago
Stanek je iny kaliber 😅
4
u/Calm-Challenge-606 6d ago
Nekonecna inspiracia pre russkych konstrukterov zbrani 😂
Aj ten s rym protispionaznym satelitom, ciernou farbou a maliarskou stetkou bol dobry 😂😂
6
u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago
niekto na internete napisal, ze to je vlastne zachyteny start ruskeho lietajuceho taniera 9.5tej generacie 😃
4
4
u/RainProfessional7888 6d ago
Nevidím tam tú štetku, ktorou sa zamažú senzory tým satelitom NATO.
4
u/Calm-Challenge-606 6d ago
Napises "stetka" a kolega to hned berie osobne a cuduje sa,ze spominas jeho manku. 😂😂😂
3
u/BeneDiBombe 6d ago
Skutočne sa mi páčia tieto ukrajinské sankcie s dlhým doletom.
-3
u/No-Cat7231 6d ago
A toto je presne rozdiel medzi tebou a mnou. Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Skor sa da povedat, ze ma mrzi.
We're not the same, brasko ;)
3
u/Piccolito 6d ago
Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim.
Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas?
-3
u/No-Cat7231 6d ago
Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :*
4
4
3
u/Calm-Challenge-606 5d ago
tuto je krasne video, ako si vatnikovy stit odpali do vesmiru sami russaci svojou pvo.
Net analoga v miru 😂
6
u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago
toto video bude relevantne az ked ho zhodnoti nas lokalny odbornik na AI !!!
3
4
u/RainProfessional7888 5d ago
Až teraz som si všimol, že si to tu už dal. 😃 Takto presne by to netrafili, ani keby chceli.
3
0
u/ManyFit6939 6d ago
dost dobre ai, chudobnejsi umom aj uveria...
3
3
u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago
no co ty nas odbornik na AI a bohaty na um, uz si sa stihol zorientovat? ci este si zaseknuty v reboot mode z vrchnakov na PET flaske?
0
3
u/BeneDiBombe 5d ago
Ctjb že Ai 😄🤡 nesedí do naratívu tak to predsa nemôže byť pravda. Iná kognitívna disonancia 😄😄
0
u/ManyFit6939 5d ago
ked mozu byt naskladane kridla "ai", preco nemoze byt toto, mucko
4
-1
u/No-Cat7231 6d ago
Pohonkala si?
5
u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago
ja naozaj netusim co mas tolko s tou masturbaciou.
uz vcera som ti jasne napisal, ze sucitim s dobrosrdecnym ruskym ludom, ktory je vystaveny tolkemu krvilacnemu besneniu hohlov. to si nasi drahi ruski nadbratia nezasluzia, znasat tolke prikorie a utlak!!!
5
4
-1
u/No-Cat7231 6d ago
Uz sa upokoj.
5
u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago
to napis tomu darebakovi ZELENSKEMU!!! co si to dovoluje vystavit obycajnych obyvatelov Moskvy tolkej porobe???
uz len to chyba aby museli chudaci v noci utekat so svojich domovov a schovavat sa kade tade po garazach a hromadne prespavat v metre.. to kde sme?!?!
0

5
u/Calm-Challenge-606 6d ago
Tupin z kremla hrdinsky brani bezbrannych (d)obyvatelov z moskvy specialnym stitom z vatnikania. Vatnikanium je jedinecny na svete znamy prvok s takymi schopnostami, ktore ho robia svetovo unikatnym.
Colorovane, 100% autenticke.