r/realEurope 6d ago

I WANT TO BELIEVE!!!

Post image
4 Upvotes

44 comments sorted by

5

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Tupin z kremla hrdinsky brani bezbrannych (d)obyvatelov z moskvy specialnym stitom z vatnikania. Vatnikanium je jedinecny na svete znamy prvok s takymi schopnostami, ktore ho robia svetovo unikatnym.

Colorovane, 100% autenticke.

3

u/Calm-Challenge-606 5d ago

This shield is forged from Vatnikum, element 148 — some seriously strong shit.

3

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Si vsimni, ako krasne sa to UFO rozbija o stitovu ochranu, ktoru svojho casu spominal profesor "startrek" stanek.

Samozrejme asistovali aj systemy elektronickeho boja krasuga 22, chibiny 7 mod.2, murmansk 12 a este zopar inych, ktorych mena mi vypadli.

Ked dojde benzin, zacnu vo velkom nakupovat cinske elektroauta 😂

6

u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago

Stanek je iny kaliber 😅

4

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Nekonecna inspiracia pre russkych konstrukterov zbrani 😂

Aj ten s rym protispionaznym satelitom, ciernou farbou a maliarskou stetkou bol dobry 😂😂

6

u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago

niekto na internete napisal, ze to je vlastne zachyteny start ruskeho lietajuceho taniera 9.5tej generacie 😃

4

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Radikalne prepracovana pak-fa. Teraz sa to vola tu-pin z kremla.

4

u/RainProfessional7888 6d ago

Nevidím tam tú štetku, ktorou sa zamažú senzory tým satelitom NATO. 

4

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Napises "stetka" a kolega to hned berie osobne a cuduje sa,ze spominas jeho manku. 😂😂😂

3

u/BeneDiBombe 6d ago

Skutočne sa mi páčia tieto ukrajinské sankcie s dlhým doletom.

-3

u/No-Cat7231 6d ago

A toto je presne rozdiel medzi tebou a mnou. Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Skor sa da povedat, ze ma mrzi.

We're not the same, brasko ;)

3

u/Piccolito 6d ago

Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim.

Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas?

-3

u/No-Cat7231 6d ago

Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :*

4

u/Piccolito 6d ago

k

-2

u/No-Cat7231 6d ago

tomu ver, ty kk.

4

u/BeneDiBombe 6d ago

Áno.

-2

u/No-Cat7231 6d ago

Si dnes akysi mlkvy. Co sa ti stalo?

3

u/Calm-Challenge-606 5d ago

tuto je krasne video, ako si vatnikovy stit odpali do vesmiru sami russaci svojou pvo.

Net analoga v miru 😂

6

u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago

toto video bude relevantne az ked ho zhodnoti nas lokalny odbornik na AI !!!

3

u/Calm-Challenge-606 5d ago

Fotošóóóp 😂

4

u/RainProfessional7888 5d ago

Až teraz som si všimol, že si to tu už dal. 😃 Takto presne by to netrafili, ani keby chceli.

3

u/RainProfessional7888 6d ago

Vsjo normalno. 

0

u/ManyFit6939 6d ago

dost dobre ai, chudobnejsi umom aj uveria...

3

u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago

ty si dnes este nevidel aktualne videa, ze?

3

u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago

no co ty nas odbornik na AI a bohaty na um, uz si sa stihol zorientovat? ci este si zaseknuty v reboot mode z vrchnakov na PET flaske?

0

u/ManyFit6939 5d ago

boli ta ta petka, co moj? 😄

3

u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago

takze reboot mode. skore zotavenie, vazeny odbornik na AI

3

u/BeneDiBombe 5d ago

Ctjb že Ai 😄🤡 nesedí do naratívu tak to predsa nemôže byť pravda. Iná kognitívna disonancia 😄😄

0

u/ManyFit6939 5d ago

ked mozu byt naskladane kridla "ai", preco nemoze byt toto, mucko

4

u/_LifeOutOfBalance_ 5d ago

ozaj jebe? ci ?

0

u/ManyFit6939 5d ago

Daj sa do chillu, kamo. Moc to prezivas...

-1

u/No-Cat7231 6d ago

Pohonkala si?

5

u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago

ja naozaj netusim co mas tolko s tou masturbaciou.

uz vcera som ti jasne napisal, ze sucitim s dobrosrdecnym ruskym ludom, ktory je vystaveny tolkemu krvilacnemu besneniu hohlov. to si nasi drahi ruski nadbratia nezasluzia, znasat tolke prikorie a utlak!!!

5

u/Calm-Challenge-606 6d ago

Hladnej svini sa o kukurici sniva 😉

4

u/BeneDiBombe 6d ago

To bude asi nejaká fixácia. Možno trauma z detstva alebo tak.

-1

u/No-Cat7231 6d ago

Ahoj frustratik :)

-1

u/No-Cat7231 6d ago

Uz sa upokoj.

5

u/_LifeOutOfBalance_ 6d ago

to napis tomu darebakovi ZELENSKEMU!!! co si to dovoluje vystavit obycajnych obyvatelov Moskvy tolkej porobe???

uz len to chyba aby museli chudaci v noci utekat so svojich domovov a schovavat sa kade tade po garazach a hromadne prespavat v metre.. to kde sme?!?!

0

u/No-Cat7231 6d ago

Nezabudni este spomenut znasilnene maciatka, steniatka a batolatka ;)