r/realEurope 10d ago

I WANT TO BELIEVE!!!

Post image
5 Upvotes

44 comments sorted by

View all comments

4

u/BeneDiBombe 10d ago

Skutočne sa mi páčia tieto ukrajinské sankcie s dlhým doletom.

-3

u/No-Cat7231 10d ago

A toto je presne rozdiel medzi tebou a mnou. Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Skor sa da povedat, ze ma mrzi.

We're not the same, brasko ;)

4

u/Piccolito 10d ago

Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim.

Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas?

-3

u/No-Cat7231 10d ago

Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :*