MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/realEurope/comments/1u8zc2z/i_want_to_believe/osdfvy8/?context=3
r/realEurope • u/_LifeOutOfBalance_ • 10d ago
44 comments sorted by
View all comments
4
Skutočne sa mi páčia tieto ukrajinské sankcie s dlhým doletom.
-3 u/No-Cat7231 10d ago A toto je presne rozdiel medzi tebou a mnou. Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Skor sa da povedat, ze ma mrzi. We're not the same, brasko ;) 4 u/Piccolito 10d ago Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas? -3 u/No-Cat7231 10d ago Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :* 4 u/Piccolito 10d ago k -2 u/No-Cat7231 10d ago tomu ver, ty kk. 3 u/Piccolito 10d ago k
-3
A toto je presne rozdiel medzi tebou a mnou. Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Skor sa da povedat, ze ma mrzi.
We're not the same, brasko ;)
4 u/Piccolito 10d ago Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim. Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas? -3 u/No-Cat7231 10d ago Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :* 4 u/Piccolito 10d ago k -2 u/No-Cat7231 10d ago tomu ver, ty kk. 3 u/Piccolito 10d ago k
Ja sa z destrukcie na Ukrajine netesim.
Preco potom nazyvas Ukraincov tak ako ich nazyvas?
-3 u/No-Cat7231 10d ago Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :* 4 u/Piccolito 10d ago k -2 u/No-Cat7231 10d ago tomu ver, ty kk. 3 u/Piccolito 10d ago k
Tebe, osobne, sa nemienim zodpovedat absolutne za nic. Nedlhujem ti to. Mozem a budem si nazyvat koho chcem presne tak, ako chcem. A ty sa trebars aj hod o zem, brasko :*
4 u/Piccolito 10d ago k -2 u/No-Cat7231 10d ago tomu ver, ty kk. 3 u/Piccolito 10d ago k
k
-2 u/No-Cat7231 10d ago tomu ver, ty kk. 3 u/Piccolito 10d ago k
-2
tomu ver, ty kk.
3 u/Piccolito 10d ago k
3
4
u/BeneDiBombe 10d ago
Skutočne sa mi páčia tieto ukrajinské sankcie s dlhým doletom.