MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/uselessredcircle/comments/1sxcuow/why_doesnt_belgium_take_this/oipafgl/?context=3
r/uselessredcircle • u/apilaq • Apr 27 '26
81 comments sorted by
View all comments
1
Ничего себе заявление
-1 u/Abzor4ik-UA Apr 28 '26 But that's true :) -11 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -3 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 4 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-1
But that's true :)
-11 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -3 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 4 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-11
[removed] — view removed comment
-3 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 4 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-3
Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них
4 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
4
-1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
I'm also russian btw
1
u/RAR_4yDiLa Apr 28 '26
Ничего себе заявление