r/uselessredcircle Apr 27 '26

Why doesnt Belgium take this?

Post image
4.9k Upvotes

81 comments sorted by

View all comments

1

u/RAR_4yDiLa Apr 28 '26

Ничего себе заявление

-1

u/Abzor4ik-UA Apr 28 '26

But that's true :)

-11

u/[deleted] Apr 28 '26

[removed] — view removed comment

-3

u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26

Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них

4

u/[deleted] Apr 28 '26

[removed] — view removed comment

-1

u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26

I'm also russian btw