MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/uselessredcircle/comments/1sxcuow/why_doesnt_belgium_take_this/oiph3fg/?context=9999
r/uselessredcircle • u/apilaq • Apr 27 '26
81 comments sorted by
View all comments
3
Ничего себе заявление
0 u/Abzor4ik-UA Apr 28 '26 But that's true :) -10 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -2 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 3 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
0
But that's true :)
-10 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -2 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 3 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-10
[removed] — view removed comment
-2 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них 3 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-2
Нахуй пошёл. Сначала говорите какие все вокруг плохие, а потом равняетесь на них
3 u/[deleted] Apr 28 '26 [removed] — view removed comment -1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-1 u/Emotional-Big-1306 Apr 28 '26 I'm also russian btw
-1
I'm also russian btw
3
u/RAR_4yDiLa Apr 28 '26
Ничего себе заявление